Italiaanse fabrikant van keukens en interieur staat al geruime tijd bekend om haar mooie design en enorme flexibiliteit in het ontwerpen en produceren van uw keuken en/of interieur.

Bij Aster is er praktisch niets wat wij niet kunnen produceren, echter wordt wel alles eerst door onze ervaren technische afdeling van te voren bekeken en gekeurd.

De kracht van Aster is de enorm goede prijs/kwaliteit verhouding, met name meer kwaliteit dan prijs. Met het mooie Italiaanse design is dit een uitstekende combinatie voor u als ondernemer.

Indien u meer informatie over ons product wilt, neem gerust contact met ons op en wij zullen uw vragen beantwoorden.

     Aster Cucine      |      Via Ferraro Manlio - 61100 Villa Fastiggi Pesaro - Italy     |      info@astercucinebenelux.com      |      + 31 6 305 44 798      |            volg ons op Facebook         |      ©2012